Saturday, September 21

यी व्यक्तिले गरे दुई बेहुलीसँग एकै मण्डपमा बिहे, कारण झन रोचक

जाकर्ता (एजेन्सी) । एक दुल्लाहले दुई दुल्लहनसँगै एकै मण्डपमा सँगै बिहे गरेको एक तस्वीर सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भइरहेको छ। यो तस्वीर इण्डोनेशियाको हो। त्यहाँका एकजनाले दुई बेहुलीसँगै एकै पटक एउटै मण्डपमा बिहे गरेका छन्।

स्थानीय मिडिया रिपोर्टका अनुसार ती दुल्लाहले बिहेबारे रोचक कारण बताएका छन्। उनले दुबै युवतिलाई दुखी नबनाउन बिहे गरेको बताएका छन्। उनले बिहे गर्दा दुबै बेहुलीका माइतीलाई ठूलो दाइजो दिएको पनि उल्लेख छ। इण्डोनेशियामा दुल्लाह पक्षले दुल्हन पक्षलाई दाइजो दिनुपर्ने प्रचलन छ।
समाचारअनुसार दुबै सौता सौताले बिहेबारे खुशी भएको प्रतिक्रिया दिएका छन्। उनीहरुले एउटै श्रीमानसँग बिहे गर्दा कुनै समस्या नरहेको बताएको जनाइएको छ।

इण्डोनेशियामा यसअघि २०१७ मा पनि एकजनाले दुई युवतिसँग एकै पटक बिहे गरेका थिए। उनले पनि दुबै बेहुलीका माइतीलाई ठूलो रकम दाइजो दिएका थिए।

प्रतिकृया दिनुहोस्